Už mám toho dosť!

Autor: Lukáš Paľko | 9.2.2016 o 8:38 | Karma článku: 4,41 | Prečítané:  338x

S politikou sa stretávame každý deň. Všetci sme zodpovední za širokú škálu rozhodnutí, ktoré ovplyvňujú náš život. Preto aj človek, ktorý ešte nikdy neosedlal poslanecké kreslo, má šancu priniesť do parlamentu pozitívnu zmenu...

        My všetci novopečení kandidáti máme zopár vecí spoločných. Pre každého z nás je to "tenkrát poprvé", čo žiadame o podporu, mandát, Vaše hlasy, nazvime to ako chceme. Zrazu sa môže zdať, že sa ozývajú aj tí, ktorí boli predtým ticho. V mojom prípade si mnohí z Vás poviete, že žiadneho Lukáša Paľka nepoznáte, veď ten človek prichádza z valala kdesi od Vranova a čo už ten môže vedieť o politike? Ale nie je práve takýto človek nádej pre novú politiku?

        Poviem Vám to teda celé ako ten človek z valala. Politika je s nami všade, nielen pri Bratislavskom hrade. Doma, keď treba naraz prebaliť uplakané dieťa, vybrať práčku, dokončiť obed a ešte k tomu ako na potvoru šiesty krát zvoní telefón. Treba určiť priority a ani jednu vec neodložiť na potom. V práci to isté, párkrát do týždňa sa na Vás všetko zosype a zase platí rovnaký postup. Určiť priority podľa ktorých začnete a nenechať nič bokom.

        Popritom máme sny a plány, na ktoré pri riešení každodennosti a občasných poplachov nechceme zabudnúť. Život nezastavíme a fantázia pracuje naplno. Musíme si plniť sny, vidíme sa v lete na dovolenke, večer si ľaháme do postele s predstavou o nových oknách, lepšom počítači, o tom, akú školu vybrať synovi či dcére. Tiež to nechceme nechať len tak plávať. Život si vyžaduje organizáciu za chodu, plánovanie a starostlivosť o veci, ktorými sa obklopujeme. A teraz si všetci povedzte, či nemáme všetci v sebe toho politika, ktorý musí organizovať veci podľa potrieb.

        Tam na hrade ale nepočuť, že dieťa plače, predražená práčka nie a nie sa zastaviť, na sporáku dymí vykypený hrniec, telefón nikto nedvíha, ale hlavná vec že pán domu si užíva dovolenku.

Už mám toho dosť! V parlamente treba vyvetrať!

Mladí ľudia nášho regiónu a celého Slovenska majú kopec plánov. Reprezentujem práve ich a všetkých ktorí chcú takúto zmenu. Poďme spolu naštartovať krajinu na plné obrátky.  Na zmene sa treba podieľať a je najvyšší čas priložiť ruku k dielu. Treba ukázať, že Slovensko vie napredovať vo všetkých regiónoch.

Už ma teda poznáte, idem do politiky, lebo je najvyšší čas. Za lepší vzduch v politike a lepší vzduch pre mladých.

Poďte to zmeniť  5. marca.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?